Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XLIX Sesja Rady Miejskiej w Opocznie

 
XLIX Sesja Rady Miejskiej w Opocznie, 5 października 2018 roku, godz. 9.00, sala USC Urzędu Miejskiego w Opocznie, ul. Staromiejska 6. Porządek obrad: 1. Otwarcie obrad. [ 09:15 ] 2 Wybór sekretarza obrad. [ 10:10 ] 3. Przedłożenie porządku obrad. [ 11:00 ] 4. Przyjęcie Protokołu z obrad XLVIII sesji Rady Miejskiej w Opocznie. [ 15:40 ] 5. Sprawozdanie Burmistrza z działalności międzysesyjnej. [ 16:30 ] 6. Zapytania i interpelacje radnych. 7. Sprawozdanie z analizy złożonych oświadczeń majątkowych. [ 01:33:55 ] 8. Informacja z przebiegu wypoczynku letniego. 9. Realizacja zadań oświaty w Gminie Opoczno za rok szkolny 2017/18 oraz wyniki egzaminów zewnętrznych. 10. Sprawozdanie z wdrażania Gminnego Programu Rewitalizacji dla gminy Opoczno na rok 2017. 11. Podjęcie uchwał w sprawach: a. wyrażenia zgody na używanie herbu Gminy Opoczno przez Klub Sportów Walki „K.O. Opoczno”, b. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Opoczno na lata 2018-2029, c. zmian w budżecie Gminy Opoczno na rok 2018, d. zasad usytuowania na terenie gminy Opoczno miejsc sprzedaż i podawania napojów alkoholowych, e. zmiany uchwały Nr XXII/218/2016 Rady Miejskiej w Opocznie z dnia 30 czerwca 2016r. w sprawie uchwalenia Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Opoczno, f. uchwalenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla strefy przemysłowej położonej w rejonie ulicy Przemysłowej w Opocznie, g. rozpatrzenia skargi na Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, h. rozpatrzenia skargi na Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, i. rozpatrzenia skargi na Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie. 12. Zapytania i wolne wnioski. 13. Zamknięcie obrad. Przewodniczący Rady Miejskiej w Opocznie Wiesław Wołkiewicz

 


Gmina Opoczno
 
Data pliku video: 2018-10-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola