Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

AKCESORIA MOTOCYKLOWE

 

Firma MOTOSQUAD zajmuje się sprzedażą odzieży, kasków, akcesoriów i części motocyklowych oraz ATV.

W trosce o zadowolenie naszych klientów staramy się współpracować z firmami prowadzącymi sprzedaż towaru najwyższej jakości oraz znanymi na rynku. Każdy oferowany przez nas produkt jest opatrzony w niezbędne atesty i homologacje.

Staramy się być elastyczni w kontaktach z naszymi klientami, jeżeli klient nie znajdzie interesującej go marki wśród naszego asortymentu prosimy o złożenie zapytania lub kontakt telefoniczny – gwarantujemy wówczas atrakcyjną cenę w przypadku, gdy sprowadzenie produktu przez nas okaże się możliwe.

Współpracujemy również z serwisami motocyklowymi m.in. SUZUKI, KAWASAKI, HONDA, YAMAHA, co daje nam możliwość wyceny i zamówienia oryginalnych części na życzenie klienta.

Kontakt

Telefon 783-787-783

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola