Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Ogrzewanie ścienne Opoczno

 

Witaj na stronie firmy HomeInstal!

Przedsięwzięciami hydraulicznymi firma HomeInstal zajmuje się już od kilkunastu lat. Przez ten czas nabraliśmy niezbędnego doświadczenia i umiejętności jednocześnie zaskarbiając sobie sympatię setek klientów. Długoletni staż i mnóstwo zadowolonych zleceniodawców pozwoliły nam zająć wysoką pozycję na rynku.Firma działa na terenie województwa łódzkiego, ale nierzadko przyjmuje też zlecenia z pozostałych części kraju, zależnie od potrzeb klienta.


Profesjonalizm i terminowość

Kontaktując się z nami decydujesz się na w pełni profesjonalne, skuteczne i odpowiedzialne usługi hydrauliczne. Naprawimy każdą awarię, obojętnie czy dotyczyć ona będzie instalacji sanitarnej, ogrzewania podłogowego czy pękniętej rury. Ponadto świadczymy usługi konstruktorskie przy pracach budowlanych (np. kompleksowy proces tworzenia instalacji hydraulicznej), jak i serwisowe urządzeń oraz całych systemów hydraulicznych.Długoletnie funkcjonowanie na rynku zobowiązuje nas do utrzymywania wysokiego standardu wykonywanych prac. Nasi pracownicy są wykwalifikowanymi hydraulikami, posiadającymi dokumenty potwierdzające ich uprawnienia i specjalizacje.


Szeroka paleta usług hydraulicznych i najwyższa jakość pracy

Posiadamy bardzo szeroką ofertę usług. Jej zakres obejmuje zarówno zabiegi takie jak montaż instalacji centralnego ogrzewania, instalacja i konserwacja kominków z płaszczem wodnym, udrażnianie rur, montaż kaloryferów oraz sprzętu AGD, biały montaż, instalacja ogrzewania podłogowego lub ściennego jak i szereg innych usług. Pełna oferta dostępna jest TUTAJ.Najważniejsze dla nas są jakość i solidność naszych usług. Każdą z nich obejmuje określona gwarancja, w ramach której dokonujemy napraw lub wymian.Wszelkie oferowane przez nas usługi wspierane są przez wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz najnowsze technologie gwarantujące trwałość i niezawodność. Co więcej współpracujemy z najlepszymi producentami urządzeń hydraulicznych i sanitarnych, dzięki czemu zaoszczędzisz swój cenny czas na doborze tych elementów do swojego domu.Bez względu na to czy planujesz budowę domu, wykańczasz łazienkę czy najzwyczajniej potrzebujesz pomocy przy usterce hydraulicznej skontaktuj się z nami a pomożemy Ci się z tym uporać.Stawiamy na perfekcyjność i bezpieczeństwo, gdyż zdajemy sobie sprawę z faktu, że od naszej pracy zależy komfort życia naszych klientów.

Kontakt

Zadzwoń: 514 528 428

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola