Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

XLIII Sesja Rady Miejskiej w Opocznie

 
XLIII Sesja Rady Miejskiej w Opocznie - 24 kwietnia 2018 roku godz. 9.00 w sali USC Urzędu Miejskiego w Opocznie, ul. Staromiejska 6. Porządek obrad: 1. Otwarcie obrad. 2. Wybór sekretarza obrad. 3. Przedłożenie porządku obrad. 4. Przyjęcie Protokołu z obrad XLII sesji Rady Miejskiej w Opocznie. 5. Działania na rzecz poprawy jakości powietrza w Gminie Opoczno. 6. Sprawozdanie Burmistrza z działalności międzysesyjnej. 7. Zapytania i interpelacje radnych. 8. Bezpieczeństwo w gminie ze szczególnym uwzględnieniem przestępczości wśród nieletnich w roku 2017. 9. Organizacja ruchu komunikacyjnego na terenie miasta i gminy Opoczno w kontekście bezpieczeństwa. 10. Opieka zdrowotna w Gminie Opoczno w roku 2017. 11. Informacja z działalności jednostek OSP z terenu gminy Opoczno za rok 2017 - koszty funkcjonowania OSP. 12. Funkcjonowanie Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opocznie. Ocena zasobów pomocy społecznej za 2017r. 13. Podjęcie uchwał w sprawach: a) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Opoczno na lata 2018-2029, b) zmian w budżecie Gminy Opoczno na rok 2018, c) podziału gminy Opoczno na stałe obwody głosowania, d) przystąpienia do uchylenia zmiany miejscowego ogólnego planu zagospodarowania przestrzennego miasta Opoczna obejmującej obszar położony na zachód od ul. Partyzantów, w granicach terenów oznaczonych na rysunku planu symbolami: MN/U, M/U-1, M/U-2, e) rozpatrzenia petycji w sprawie podjęcia działań zmierzających do realizacji budowy sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Kraśnicy. 14. Zapytania i wolne wnioski. 15. Zamknięcie obrad. Przewodniczący Rady Miejskiej w Opocznie Wiesław Wołkiewicz

 


Gmina Opoczno
 
Data pliku video: 2018-04-24, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola