Belka
Sobota, 4 Maja 2024   imieniny: Florian, Malwina, Monika
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

VIII sesję Rady Miejskiej w Opocznie

 
VIII sesja Rady Miejskiej w Opocznie, zwołana w trybie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym, 20 maja 2019 r. godz. 14.00, sali USC Urzędu Miejskiego w Opocznie, ul. Staromiejska 6. Porządek obrad: 1. Otwarcie obrad 2. Przedłożenie porządku obrad 3. Informacja Burmistrza o działaniach w sprawie zaprzestania działalności odlewni w centrum miasta 4. Podjęcie uchwał w sprawach: a) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Opoczno na lata 2019 - 2034 b) zmian w budżecie Gminy Opoczno na rok 2019 5. Przedstawienie przez Burmistrza Opoczna Raportu o stanie Gminy Opoczno 6. Zamknięcie obrad. Przewodnicząca Rady Miejskiej w Opocznie Anna Zięba

 


Gmina Opoczno
 
Data pliku video: 2019-05-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola