Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odcinek Idzikowice - Opoczno Pd | Rearviev ok.46min | EIC Krakus | Specjal 400 Sub |

 
Dobra a więc najpierw chciałbym podziękować zarówno wszystkim, jak i każdemu z osobna za wsparcie i subskrybowanie mojego kanału :). Trudno mi to w głowie zmieścić, jak myślę że ogląda mnie 400 osób z całego świata :D. A jak się widzi okrągłą liczbę subów to zawsze jest ta radość :). Teraz opis filmu: Najpierw odcinek z okna pociągu EIC Krakus (EIC1325 relacji Warszawa Wschodnia - Kraków Główny) Idzikowice - Opoczno Południe, później RearViev: Kozłów - Tunel - Miechów (prawie...) Kraków Batowice. To tam chciałem zakończyć rearviev, jednak skończyła mi się pamięć DOSŁOWNIE 3min przed stacją. Pousuwałem niepotrzebne filmy z telefonu i na zakończenie nagrałem prezentację miejsc, na których wczoraj jechałem (standard IC/EIC czyli stoliczek, trochę miejsca na nogi, lapka [swoją drogą niedziałająca] oraz gazetka]

 


Kolejowa Telewizja - Karol MK
 
Data pliku video: 2018-09-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola