Belka
Niedziela, 19 Maja 2024   imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Kolejny etap inwestycji w Mroczkowie Gościnnym

Data publikacji: 2019-06-11, Data modyfikacji: 2019-06-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 -2020 Realizacja projektu za okres od 14 marca 2019 r. do 13 czerwca 2019 r. W ramach realizowanego przez Powiat Opoczyński projektu pn. „Przebudowa wraz z rozbudową budynku warsztatów szkolnych Zespołu Szkół Technicznych w miejscowości Mroczków Gościnny” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, w okresie 14.03.2019 r. – 13.06.2019 r. Wykonawca robót budowlanych – Zakład Budowlano – Usługowy BEST s.c. z siedzibą w Opocznie, ul. Inowłodzka 30, zrealizował następujące roboty budowlano - instalacyjne: 1) w budynku warsztatowym część rozbudowy: roboty budowlane wykończeniowe parteru, w tym: montaż drzwi aluminiowych zewnętrznych, tynki wewnętrzne zwykłe, licowanie ścian płytkami ceramicznymi na klej, posadzki z płytek gresowych, izolacje poziome z foli podsadzkowe, izolacje cieplne z płyt styropianowych, docieplenie stropu w podcieniu płytami z wełny mineralnej mocowanych kołkami, wykonanie wyprawy elewacyjnej, malowanie ocieplonych elewacji, kontynuacja docieplenia ścian zewnętrznych płytami z wełny mineralnej mocowanej kołkami, wykonanie tynków elewacyjnych, malowanie elewacji, montaż i demontaż rusztowań zewnętrznych rurowych do ociepleń;  roboty budowlane wykończeniowe piętra, w tym: licowanie ścian płytkami na klej, posadzki z płytek gresowych, izolacje cieplne z płyt styropianowych, izolacje poziome z foli podsadzkowe;   2) w budynku warsztatowym część przebudowy: roboty budowlane przebudowy, w tym: dach, dostawa blach fałdowych, lekka obudowa dachu z blach fałdowych, izolacje cieplne z płyt z wełny mineralnej, pokrycie z papy, docieplenie ścian zewnętrznych płytami z wełny mineralnej mocowanej łącznikami, wykonanie tynku cienkowarstwowego, malowanie elewacji farbą, montaż i demontaż rusztowań rurowych, docieplenie ścian zewnętrznych od wewnątrz płytami PIR, rynny i rury spustowe, obróbki blacharskie; roboty budowlane wykończeniowe, w tym: podłoże pod posadzki składające się z izolacji cieplnej z płyt styropianowych, izolacji przeciwwilgociowej poziomej z foli, warstwy wyrównawczej z zaprawy cementowej, zbrojenie posadzek siatka stalową, montaż wrót do garaży stalowych, licowanie ścian płytkami ceramicznymi na klej, posadzki z płytek gresowych;   3) instalacje sprężonego powietrza: w ramach robót wykonano rurociągi instalacji sprężonego powietrza w części rozbudowy budynku warsztatów szkolnych. Celem w/w projektu jest wzrost kształcenia zawodowego i ustawicznego na terenie powiatu opoczyńskiego.    

Pełna treść wiadomości na: opocznopowiat.pl/aktualnosc-2644-kolejny_etap_inwestycji_w_mroczkowie.html
opocznopowiat.pl, Źródło artykułu: opocznopowiat.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola