Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

II Sesja Rady Miejskiej w Opocznie

 
II sesja Rady Miejskiej w Opocznie, zwołana w trybie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym, 30 listopada 2018r. godz. 11.00 sali USC Urzędu Miejskiego w Opocznie, ul. Staromiejska 6. Porządek obrad: 1. Otwarcie obrad 2. Wybór sekretarza obrad. 3. Przedłożenie porządku obrad. 4. Podjęcie uchwał w sprawach: a) określenia warunków udzielania bonifikat od opłat jednorazowych z tytułu przekształcenia prawa użytkowania wieczystego gruntów stanowiących własność Gminy Opoczno w prawo własności i wysokości stawek procentowych tych bonifikat, b) przyjęcia „Rocznego Programu Współpracy Gminy Opoczno z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019”, c) przyjęcia regulaminów korzystania z obiektów nad zalewem przy ul. Generała Kazimierza Bończy – Załęckiego w Opocznie, d) ustalenia wynagrodzenia Burmistrza Opoczna, e) zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Opoczno na lata 2018 – 2034, f) zmian w budżecie Gminy Opoczno na rok 2018, g) określenia wzoru identyfikatora dla radnych. 5. Zamknięcie obrad. Przewodnicząca Rady Miejskiej w Opocznie Anna Zięba

 


Gmina Opoczno
 
Data pliku video: 2018-11-30, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola