Belka
Piątek, 29 Marca 2024   imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

I Sesja Rady Miejskiej w Opocznie

 
I Sesja Rady Miejskiej w Opocznie, zwołana zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Skierniewicach z dnia 8 listopada 2018r. - 20 listopada 2018 r. godz. 9.00, sala USC Urzędu Miejskiego w Opocznie, ul. Staromiejska 6. Porządek obrad sesji zwołanej przez Komisarza Wyborczego przedstawia się następująco: 1. Otwarcie sesji. 2. Złożenie ślubowania przez radnych. 3. Wybór Przewodniczącego Rady Miejskiej. 4. Złożenie ślubowania przez Burmistrza Opoczna. 5. Przejęcie przez Przewodniczącego Rady Miejskiej prowadzenia sesji od Radnego Seniora. 6. Zakończenie obrad pierwszej sesji Rady Miejskiej w Opocznie. Burmistrz Opoczna Rafał Kądziela

 


Gmina Opoczno
 
Data pliku video: 2018-11-20, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
 




Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola