Belka
Niedziela, 9 Grudnia 2018   imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

zwrot podatku z zagranicy Mag-Tax

Data dodania: 2012-02-22
Kategoria: Finanse, prawo » Finansowe
 
MAG - TAX jest firmą działająca w obszarze doradztwa finansowego, specjalizującą się w usługach odzyskiwania nadpłaconego podatku z zagranicy dla osób fizycznych.Firma posiada długoletnią tradycję, jej początki sięgają 1999 roku – była wówczas jedną z pierwszych polskich firm świadczących dla swoich klientów usługi zagranicznych rozliczeń fiskalnych.

Obecnie długoletnia tradycja wspierana jest gruntowną wiedzą i szerokim doświadczeniem, także w sprawach niestandardowych – co poświadczyć mogą zadowoleni klienci, których MAG - TAX co rok obsługuje kilkuset z każdego z rozliczanych krajów.

Priorytetem MAG - TAX jest zapewnienie klientom szybkiego, możliwie najwyższego zwrotu przy zapewnieniu solidności, bezpieczeństwa i dyskrecji dokonywanych operacji. Naszym klientom zapewniamy pełny dostęp do wiedzy na temat statusu sprawy oraz w sposób skuteczny doradzamy w sprawach niestandardowych i szczególnie skomplikowanych.
Kontakt
Telefon:
(42) 631 13 11
Faks:
(42) 631 13 11
WWW:
mag-tax.pl
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola