Belka
Wtorek, 22 Stycznia 2019   imieniny: Anastazy, Wincenty, Wiktor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

L Sesja Rady Miejskiej w Opocznie

 
L Sesja Rady Miejskiej w Opocznie, zwołana w trybie art. 20 ust. 3 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym, 6 listopada 2018r., godz. 15.00, sala USC Urzędu Miejskiego w Opocznie, ul. Staromiejska 6. Porządek obrad: 1. Otwarcie obrad 2. Wybór sekretarza obrad. 3. Przedłożenie porządku obrad. 4. Podjęcie uchwał w sprawach: a) rozpatrzenia podtrzymanego przez sołtysa wniosku sołectwa Sitowa dotyczącego przeznaczenia środków funduszu sołeckiego w 2019 roku, b) rozpatrzenia ponownie uchwalonego wniosku sołectwa Dzielna dotyczącego przeznaczenia środków funduszu sołeckiego w 2019 roku, c) rozpatrzenia ponownie uchwalonego wniosku sołectwa Kliny dotyczącego przeznaczenia środków funduszu sołeckiego w 2019 roku, d) rozpatrzenia ponownie uchwalonego wniosku sołectwa Stużno dotyczącego przeznaczenia środków funduszu sołeckiego w 2019 roku, e) obniżenia ceny skupu żyta do celów wymiaru podatku rolnego na obszarze Gminy Opoczno w roku 2019, f) określenia wysokości stawek podatkowych od środków transportowych na obszarze Gminy Opoczno, g) określenia wysokości stawek podatku od nieruchomości na obszarze Gminy Opoczno. 5. Zamknięcie obrad. Przewodniczący Rady Miejskiej w Opocznie Wiesław Wołkiewicz

 


Gmina Opoczno
 
Data pliku video: 2018-11-06, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
opoczyński

Powiat opoczyński - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się we wschodniej części województwa łódzkiego jest miasto Opoczno. Powiat powstał wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 1000 km², a stan ludności określony na 2007 rok wynosił 78 473 tys. mieszkańców. 66%, czyli 51 744 zamieszkuje tereny wiejskie.

Są to gminy: Białaczów, Mniszków, Paradyż, Poświętne, Sławno i Żarnów. Pozostałe 34% ludności zamieszkuje gminy miejsko-wiejskie – Drzewicę i Opoczno.

Miejsc do zwiedzania i podziwiania w powiecie nie brakuje. Wystarczy wspomnieć, że na jego ziemiach znajduje się aż 235 pomników przyrody, które z pewnością uatrakcyjnią spacerowanie po leśnych terenach. Podczas wędrówki natkniemy się także na rzeki: Pilicę, Drzewiczkę, Wąglankę, zbiorniki Wąglanka-Miedzna, zbiornik w Drzewicy, w Opocznie oraz część Zalewu Sulejowskiego. W najstarszej z gmin powiatu – Żarnowie możemy spotkać ślady pobytu człowieka sprzed ponad 4,5 tys. lat.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola